Kursy z programowania

Kursy programowania to na pewno jedne ze skuteczniejszych form nauki. Jest to metoda adresowana do każdego, w każdym wieku, niezależnie od płci, a nawet miejsca w którym się znajduje! Często działamy online, prowadząc zajęcia indywidualne oraz grupowe. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do zapoznania się z poniższym wpisem.

Od czego zacząć przygodę z kursem programowania?

Rozważając rozpoczęcie kursu, którego tematem jest nauka programowania, na pewno zastanawiałeś się, od czego zacząć. Przede wszystkim należy określić swoje zainteresowania i cele. Bez tego ciężko będzie zdecydować się, w jakim obszarze konkretnie chciałbyś działać. Czy będzie to pisanie aplikacji webowej, tworzenie gry komputerowej, a może coś jeszcze innego?

Jakie kursy programowania oferujemy?

Nasze kursy są przystosowane dla każdego. Najczęściej wszystko odbywa się online, także nie trzeba się martwić dojazdami oraz brakiem czasu – godziny dostosujemy do Twoich potrzeb. Czego się z nami nauczysz? Tu również decydujesz Ty. Możemy przygotować Cię do matury lub hobbystycznie wprowadzić Cię w naukę programowania. Na naszych kursach m.in. dowiesz się, jak sprawnie korzystać z Excela, jak programować w językach takich jak Python, Java czy C++ oraz wykorzystasz w praktyce działanie relacyjnych baz danych.

Kursy programowania dla każdego

Być może jesteś rodzicem dziecka, które chciałoby rozpocząć swoją przygodę, jaką jest programowanie, lecz zastanawiasz się, czy nie jest jeszcze za wcześnie. Odpowiedź brzmi – absolutnie nie! Im wcześniej, tym lepiej. Pamiętajmy o tym, że dzieci szybciej przyswajają przekazywaną im wiedzę i mają lepszą pamięć niż nie jeden dorosły. Oferujemy kursy z programowania dla dzieci, z czego najciekawszą opcją są wakacje z programowaniem dla dzieci. Ten krótki wakacyjny kurs programowania dla dzieci i młodzieży pozwoli Twojemu dziecku na zabawę poprzez naukę, która zajmie tylko kilkanaście minut dziennie! Jeżeli Cię zainteresowaliśmy – napisz, przedstawimy szczegóły!

Zainwestuj w przyszłość dziecka!

Informatyka dla dzieci online jest świetną opcją do podszkolenia umiejętności dotyczących biegłej obsługi komputera oraz najważniejszych programów. Wiele z tych programów towarzyszyć będzie im przez kolejne lata nauki, a w dalszej perspektywie w pracy. Nowe technologie królują niemalże w każdej dziedzinie życia i powyższe umiejętności stają się niezbędne do uzyskania zadowalających wyników. A Ty rodzicu jesteś tutaj po to, aby stworzyć odpowiednie warunki dla rozwoju swoich pociech. Właśnie m.in od Ciebie zależy to, jak dziecko poradzi sobie z zadaniami w szkole, więc informatyka online dla dzieci wydaje się być idealnym rozwiązaniem, kolejnym wsparciem w osiągnięciu celu, jakim jest godna przyszłość dziecka.

Kursy online dla dzieci w dobie pandemii

Generalnie opcja nauki w trybie online jest najlepszym rozwiązaniem, biorąc pod uwagę obecną sytuację i szalejącą epidemię. W niektórych szkołach nie odbywają się zajęcia ze względu na istniejące zakażenia. Jest to dobre posunięcie w stronę ochrony zdrowia dzieci i ich najbliższych, jednak nie jest to idealne wyjście pozytywnego wpływu na poziom edukacji. Biorąc pod uwagę fakt, że większość dzieci ma dostęp do komputera w domu, można bez przeszkód odbyć lekcję online lub też kurs programowania.

Kurs programowania? To nie za wcześnie?

Zazwyczaj kurs programowania kojarzy się z zajęciami dla dorosłych. W ogóle “programista” brzmi jakoś poważnie i na pewno nie kojarzy się z czymś dla dzieci. Programowanie dla dzieci online sprawia, że nabywają one pewne umiejętności na dość wczesnym etapie życia. Owy etap jest związany z intensywną fazą wzrostu oraz szybkim rozwojem mózgu, a to oznacza, że porównanie chłonności i przyswajalności wiedzy do gąbki wchłaniającej wodę do granic możliwości jest bardzo trafnym określeniem. W tym czasie dziecko jest w stanie przyswoić ogrom informacji, które będzie mogło wykorzystać w przyszłości bez najmniejszego problemu. Dorośli uczą się znacznie wolniej i potrzebują dwa razy więcej czasu niż dziecko na utrwalenie danych umiejętności. Dodatkowo wiedza nabyta w dzieciństwie jest wiedzą trwałą, która tak łatwo nie zanika.

Najlepsi specjaliści poprowadzą lekcje programowania dla Twojego dziecka

Kursy dla dzieci online są przygotowywane bardzo rzetelnie w asyście najlepszych specjalistów. Programowanie online dla dzieci wymaga specjalnego przygotowania i odpowiedniego podejścia do tematu. Nasza wykwalifikowana kadra świetnie poradziła sobie z odpowiednim przekazaniem wiedzy. Każdy element kursu jest dostosowany do wieku dzieci, tak, aby materiał był dla nich jak najlepiej zrozumiały. Dodatkowo wszelkie zadania praktyczne są monitorowane przez naszych specjalistów, którzy udzielają cennych wskazówek. W każdym momencie nieletni kursant może liczyć na wsparcie merytoryczne naszej kadry. Pytania są po to, aby je zadawać i uzyskać odpowiedź na nurtujące pytania.

Kurs dla dzieci, a rodzic może skorzystać!

Bardzo często lekcje online są przeprowadzane w obecności opiekuna tj. rodzica. Tak naprawdę uczestnicząc w w kursie jako asystent dziecka, rodzic może bardzo wiele zyskać w postaci dodatkowej wiedzy. Nie każdy dorosły posiada wiedzę w tym temacie, więc i rykoszetem staje się odbiorcą bardzo cennej w obecnych czasach wiedzy. Natomiast w naszej bazie kursów znajduje się również kurs programowania online dla młodzieży, więc i starsze rodzeństwo może skorzystać z naszej oferty.

Pozytywne opinie

Nasze kursy dla dzieci cieszą się bardzo dobrą opinią wśród dzieci i rodziców. Dzieci nabywają nowe umiejętności i lepiej radzą sobie w szkole. Kolejne etapy edukacji w obrębie zajęć informatycznych nie sprawiają im najmniejszego problemu. Po zakończeniu kursu wszyscy uczestnicy jednogłośnie mówią: “WARTO!”. Jesteś zainteresowany? Zapraszamy do kontaktu!

 

Wpisy, które mogą Cię zainteresować: