Korepetycje z informatyki

Informatyka wymaga rzeczowego wyjaśnienia, aby udało się dobrze przyswoić materiał przed egzaminem. A o takie niełatwo! Od uczniów wymaga się wielu umiejętności z zakresu IT, ale system szkolny nie zapewnia kompleksowego przygotowania do egzaminu maturalnego. Właśnie dlatego zdecydowałem, że będę prowadził korepetycje Informatyka od zawsze była moją pasją, a pomoc innym stała się moim celem. Dziś z radością patrzę, jak moi uczniowie osiągają sukcesy na polu IT.

Znalezienie dobrego korepetytora nie zawsze jest łatwe, zwłaszcza dla mieszkańców małych miejscowości. Z kolei zbyt daleki dojazd często przekreśla możliwość pobierania dodatkowych lekcji. Rozwiązaniem są korepetycje online, które również dla zabieganych i zapracowanych osób są idealnym rozwiązaniem.

Korepetycje z informatyki online

Dzisiejsze technologie umożliwiają bezproblemowe prowadzenie lekcji na odległość, dlatego niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania, mogę poprowadzić dla Ciebie korepetycje z informatyki. Do tej pory zrealizowałem, wspólnie z moim zespołem, ponad 18500 godzin zajęć przez Skype i Discorda. Pracujemy w ten sposób, że udostępniasz mi widok swojego ekranu. Kiedy zachodzi potrzeba, żebym to ja dla Ciebie coś rozrysował, widzisz rzut ekranu mojego komputera. Nauka przebiega sprawnie i bezproblemowo, a Ty sam wybierasz miejsce do nauki, w którym czujesz się najbardziej komfortowo.

Dlaczego warto wybrać zajęcia prowadzone w trybie online?

 • większa swoboda wyboru korepetytora, nie tylko z własnego miasta,
 • elastyczne godziny zajęć,
 • nie tracisz czasu na dojazdy,
 • korzystasz z nowoczesnych i dogodnych narzędzi do nauki,
 • zachowujesz komfort i pełną prywatność podczas zajęć,
 • Twoje dziecko nie musi samo jechać przez pół miasta, by dotrzeć na korepetycje. Po skończonych zajęciach szkolnych może uczyć się właśnie przez Discorda, bez wychodzenia z domu.

Coraz więcej osób wybiera właśnie taką nowoczesną i pragmatyczną metodę nauki. Korepetycje online pozwalają na wybór właściwego eksperta, niekoniecznie z tej samej czy pobliskiej miejscowości.

Nie trać więc czasu na dojazdy, tylko wybierz dogodną dla Ciebie porę dnia na naukę, np. godzinę przed pracą, czy wieczorem, po zajęciach szkolnych.

W tak komfortowej sytuacji coraz więcej osób decyduje się przyswajać wiedzę. Jeszcze parę lat temu korepetycje online były popularne jedyne z języków obcych. Dziś można w ten sposób rozszerzyć wiedzę z każdego innego przedmiotu, także z informatyki.

Korepetycje z informatyki nie tylko dla maturzystów!

Być może nie interesują Cię typowe korepetycje z informatyki przygotowujące do matury, tylko lekcje z konkretnego zagadnienia. Również Tobie z chęcią pomogę! Skontaktuj się ze mną i powiedz, jakie obszary IT potrzebujesz zgłębić, a wspólnie ustalimy plan, dzięki któremu zrealizujesz swój cel – nauczysz się programowania, obsługi konkretnego programu czy tworzenia aplikacji. Lekcje mogę poprowadzić online lub dojechać pod wskazany adres.

Moimi uczniami są nie tylko przyszli maturzyści, ale również:

 • dzieci w wieku wczesnoszkolnym,
 • studenci,
 • dorośli, którym podstawy czy rozszerzone wiadomości ułatwią wykonywanie obowiązków służbowych.

Pracuję z każdym, komu potrzebne są lekcje IT i korepetycje Informatyka to dynamicznie rozwijająca się branża, a dodatkowa wiedza z jej zakresu często okazuje się niezbędna nie tylko podczas przygotowań do matury, ale także na studiach i w pracy zawodowej. Dzięki zajęciom ze mną, uczniowie szkół średnich zdają z doskonałym wynikiem egzamin dojrzałości z informatyki. Studenci uczelni wyższych i politechnik przygotowują się ze mną do kolokwiów, zaliczeń i egzaminów. Osoby prowadzące własną działalność gospodarczą czy pracujący na etacie zdobywają na moich kursach nowe umiejętności i rozwijają się zawodowo. Szkolę zarówno pracowników korporacji i małych firm, jak i przedsiębiorców, pragnących rozszerzać swoje kompetencje i inwestować w rozwój firmy. Pomogę wszystkim zainteresowanym informatyką i korepetycjami IT.

Korepetycje z informatyki są idealne również dla dzieci, które:

 • dopiero rozpoczynają przygodę z informatyką,
 • mają zapewnione zajęcia w szkole, ale ich poziom nie zadowala rodziców,
 • przygotowują się np. do olimpiady, bądź chcą poprawić swoje wyniki.

Moje zajęcia to interesujący pakiet przydatnej wiedzy i ciekawych zagadnień także dla osób dorosłych.

Ze mną przyswoisz zarówno podstawy, jak i zaawansowane zagadnienia z:

 • Excela,
 • Programowania,
 • czy z obszarów, związanych z bezpieczeństwem w cyberprzestrzeni.

Wiadomości te przydatne są bowiem w wielu zawodach.

Powiedz mi więc z czym masz problem, a właściwie do niego dopasuję program korepetycji

Jak wyglądają prowadzone przeze mnie korepetycje

Jeżeli jesteś osobą ceniącą tak postępową dziedzinę, jaką jest informatyka korepetycje, które dla Ciebie poprowadzę, nastawione będą przede wszystkim na praktykę. Jak mawia znane powiedzenie, ćwiczenie czyni mistrza. Otrzymasz ode mnie wiele przydatnych materiałów i dostęp do platformy edukacyjnej. Po każdych zajęciach otrzymasz również zadanie domowe do wykonania. Bez względu na to, czy zdecydujesz się na lekcje z informatyki online, czy na spotkania tradycyjne, oferuję Ci elastyczne godziny nauki. Wspólnie ustalamy terminy spotkań, aby bez problemu udało się wpisać je w terminarz. Kurs przygotowujący do matury z założenia trwa przez cały rok szkolny. Wolisz rozpocząć zajęcia w innym czasie? To nie problem – możemy ułożyć indywidualny plan działania.

Co Ci gwarantuję dzięki korepetycjom z informatyki?

Jeśli zdecydujesz się na korepetycje z informatyki cena ustalana jest indywidualnie i zależy od różnorodnych czynników, takich jak zakres materiału nauczania czy liczba godzin. Daję Ci stuprocentową gwarancję satysfakcji! W przypadku gdy pierwsze zajęcia nie spełnią Twoich oczekiwań, zwrócę Ci wpłacone pieniądze. 100% uczniów, którzy podjęli ze mną współpracę i stosowało się do moich wskazówek, wykonując przydzielone zadania domowe, odniosło jednak sukces na rozszerzonej maturze z informatyki. Statystyki mówią same za siebie. Prowadzone przeze mnie kursy są wysoce efektywne, ponieważ wiem, na jakie obszary zwrócić uwagę, kładę nacisk na praktykę i ćwiczenia, a także potrafię w przystępny sposób wyjaśnić nawet zawiłe kwestie.

Potrzebujesz wsparcia w zakresie IT? Wybierz moje korepetycje Informatyka online czy na bezpośrednich spotkaniach, odpowiednio wytłumaczona, okaże się naprawdę zrozumiała i przystępna. Zapoznaj się opiniami moich zadowolonych uczniów i dołącz do ich grona!

Wracając jednak do matury z informatyki…

Coraz więcej maturzystów pisze egzamin dojrzałości z informatyki

Świadczą o tym liczby z ostatnich trzech lat:

Liczba zdających2017 r.2018r.2019r.
Ogółem717773107788
W tym z liceum ogólnokształcących338734553625

Tendencja jest zwyżkowa, ale wciąż trudno nazwać to imponującym wynikiem, jeśli zestawimy to np. z liczbą wszystkich zdających, czy z liczbą osób decydujących się na egzamin z matematyki. Jest się więc czego bać?

Wyniki z części praktycznej pokazują, że uczniowie rzeczywiście mogliby być lepiej przygotowani.

Zerknij na poziom rozwiązywanych zadań w 2019 roku, który w większości nie przekroczył 50%.

Oto wyrywkowe dane, zaczerpnięte z raportów CKE:

podejście algorytmiczne

komputer i jego oprogramowanie

podstawowe konstrukcje programistyczne

Źródło: https://cke.gov.pl/images/_EGZAMIN_MATURALNY_OD_2015/Informacje_o_wynikach/2019/sprawozdanie/Sprawozdanie%202019%20-%20Informatyka.pdf

Ucz się ze mną, a Twoje wyniki będą o wiele lepsze!

Jak wygląda nauka przez Discorda?

Discord to modny i bardzo popularny komunikator, za pomocą którego w łatwy i skuteczny sposób można prowadzić również korepetycje z informatyki.  Podczas prowadzonych zajęć nie ma konieczności używania kamerki. Komunikowanie się głosowe również pozwala dobrze prowadzić zajęcia, natomiast bardzo podnosi ich komfort.

 

Dlaczego i Ty będziesz zadowolony z zajęć prowadzonych przez Discorda?

Ponieważ:

 • eliminują niepotrzebny stres, który często towarzyszy zajęciom, przebiegającym w tradycyjnej formie,
 • pozwalają przyjąć dowolną, wygodną pozycję zarówno siedzącą, jak i leżącą,
 • uczeń udostępnia jedynie swój ekran,
 • podczas zajęć korepetytor korzysta również z tablicy wirtualnej, na której można rozrysować czy pokazać każde zagadnienie,
 • pozwalają rodzicom kontrolować poziom przyswajanej wiedzy (zajęcia odbywają się w domu).

Dlaczego warto?

W zajęciach z informatyki ważna jest praktyka. Te praktyczne umiejętności są również wyżej oceniane na egzaminie maturalnym i stanowią aż 80% wyniku końcowego. Dlatego warto stawiać na korepetycje z informatyki, które w dużej mierze osadzone są właśnie w praktyce.

Moje korepetycje z informatyki zawierają:

 • bardzo dużo zadań i ćwiczeń,
 • kończą się zleconą pracą domową, pozwalającą zweryfikować poziom przyswojonej wiedzy,
 • przydatne informacje, dopasowane do potrzeb uczącego się.

Jeśli interesują i Ciebie takie zajęcia praktyczne z informatyki,
to skontaktuj się ze mną i ustal indywidulany program nauki

Opinie zadowolonych klientów:

Korzystałam z tradycyjnej formy korepetycji dla mojego syna. Po dwóch tygodniach oprócz wydanych pieniędzy nie zauważyłam żadnego rezultatu. Zajęcia u Pana Maurycego wybrałam, jako zweryfikowanie, czy taka forma jest lepsza. I jest. Mogłam podglądać, co syn robi na tych zajęciach, a poprawione oceny w szkole, dały m pewność, że tym razem dobrze zainwestowałam pieniądze. Mogę tylko polecić takiego fachowca.

Alina Rzeszów

Rozpocząłem korepetycje, by lepiej przygotować się do matury z informatyki. Bardzo cenię sobie wiedzę Pana Maurycego i spokój w objaśnianiu zagadnień. Szczerze polecam.

Tomek Radom

Jeśli ktoś chce poznać najbardziej zawiłe zagadnienia z excela, to zdecydowanie powinien zgłosić się do Pana Maurycego. Wyjaśnia do skutku i jest dyspozycyjny czasowo. Polecam, bo teraz praca w excelu jest łatwa i o wiele szybsza. Dziękuję.

Anna Warszawa

Dodatkowe zajęcia przed egzaminem dojrzałości były bardzo ważne dla naszego syna. Dla nas było ważne, by odbywały się w komfortowych i w pełni bezpiecznych warunkach. Zajęcia w domu przy użyciu skype to bardzo trafny pomysł.

Maria i Jan Sandomierz

Podstawowe zasady z informatyki były mi niezbędne w pracy. Długo szukałem kogoś, komu będą pasować bardzo wczesne godziny, kiedy zwyczajnie miałem czas na naukę. Możliwość prowadzenia zajęć online w pełni rozwiązała ten problem. Bez tracenia czasu na dojazdy i w dobrej cenie. Pan Maurycy skupia się na problemie i świetnie go wyjaśnia. Z czystym sumieniem mogę polecić jego zajęcia.

Romek Katowice

Pan Maurycy to świetny korepetytor. Po kilku zajęciach zaczęłam wreszcie rozumieć również te trudniejsze zagadnienia z informatyki. Do korepetycji wrócę jeszcze z pewnością przed samą maturą. Pan Maurycy bardzo dobrze tłumaczy i opiera się na trafnych przykładach. Polecam!

Marta Wrocław