Maurycy Gast – O mnie

Dzień dobry!

Nazywam się Maurycy Gast i od ponad 7 lat przygotowuję uczniów do rozszerzonej matury z informatyki. Oferuję również kursy programowania dla dzieci, korepetycje dla studentów, czy zajęcia dla działających już na rynku programistów.

Informatyka to moja pasja, dlatego staram się, aby wiedza przekazywana na moich zajęciach była rzetelna i przystępna, a lekcje były przeprowadzane w miłej atmosferze. Dzięki mnie studenci zdają trudne egzaminy, maturzyści dostają się na studia pierwszego wyboru, a specjaliści IT skutecznie poszerzają swoje kompetencje.

Dlaczego uważam, że nauka informatyki i programowania jest taka ważna? Przede wszystkim, obie uczą logicznego myślenia. Przydaje to się przy nauce jakiegokolwiek innego przedmiotu, w tym matematyki. Dodatkowo, uczą nas myśleć kreatywnie oraz skłaniają do efektywnego i nieszablonowego rozwiązywania problemów. Dlatego warto, aby już od najmłodszych lat uczyć się kodowania, czy szeroko pojętej informatyki. Z pewnością wpłynie to na Twój ogólny rozwój.

Jesteś studentem, a może dopiero myślisz o studiach informatycznych? Nie ma problemu! Przygotuję Cię do matury najlepiej jak będę potrafił, a już po pierwszych zajęciach zrozumiesz, że maturę z informatyki można zdać z zadowalającym wynikiem. I plan o dostaniu się na studia pierwszego wyboru staje się jak najbardziej realny. Jeszcze się zastanawiasz? Sprawdź sam!

Zajrzyj na mojego bloga: Blog o nauce informatyki i programowania

Oraz na Fanpage: Link do mojego fanpage