F.A.Q.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zajęcia prowadzimy przez internet. Łączymy się przy użyciu Skype lub Discorda. Przez całe zajęcia udostępniasz nam swój ekran. Jeżeli jest taka potrzeba – my udostępniamy Ci swój, gdzie przy użyciu tablicy wirtualnej przedstawiamy problem.

Z każdym uczniem umawiamy się indywidualnie. Jeżeli interesuje Ciebie stały termin co tydzień – dobrze! Jeżeli po każdym spotkaniu chcesz umawiać się na następne zajęcia – też dobrze 🙂

Jeżeli po pierwszych zajęciach nie będziesz usatysfakcjonowany, potraktujemy jak gdyby tego spotkania nie było i nic nie będziesz musiał płacić.

Bardzo wysoka! 🙂 Tylko w 2022 roku aż 4 naszych uczniów uzyskało wynik 100% z rozszerzonej matury z informatyki! Ponad dwudziestu uczniów uzyskało wynik powyżej 90%. Często słyszymy od uczniów po pierwszym miesiącu współpracy: “przez miesiąc nauczyłem się więcej niż przez pół roku w szkole”. I tak często jest! Efekty z kursu widoczne są już po pierwszych 3-4 zajęciach.

Absolutnie nic! Uczymy bardzo wielu uczniów, którzy rozpoczynają naukę u nas “od zera”. 🙂 Często nasi uczniowie nie mają w ogóle zajęć z informatyki w szkole, lub mają je na niskim poziomie. Oczywiście znacznie prościej jest przygotować się do matury mając już elementarną wiedzę z informatyki, ale nie jest ona niezbędna.

Zostaw kontakt - oddzwonię!

Zostaw kontakt – oddzwonię!

Masz pytanie, ale nie chcesz czekać na odpowiedź e-mail, na które też odpisuję ekspresowo? Chcesz porozmawiać lub lepiej mnie poznać zanim podejmiesz decyzję? Zostaw do siebie kontakt a ja zadzwonię tak szybko jak to tylko możliwe!

Jeżeli wolisz skontaktować się ze mną poprzez email, oto adres: kontakt@korepetycjezinformatyki.pl

    Chcę porozmawiać o:

    Klikając przycisk "Wyślij" zgadzasz się z polityką prywatności i masz świadomość, że zawsze możesz poprosić o przestanie przetwarzania danych osobowych.