Setup Menus in Admin Panel

Częste pytania

Czy dzieci w innym wieku niż 8-12 lat mogą uczestniczyć w kursie?

Oczywiście! Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarówno młodsze jak i starsze osoby zapisały się na kurs. Przedział wiekowy 8-12 lat to jedynie propozycja.

 

Wyjeżdżamy na wakacje, a moje dziecko przez dłuższy czas nie będzie miało dostępu do komputera. Co wtedy?

Z nauką programowania jest podobnie jak z nauką języka obcego. W szczególności na początku, gdy uczymy się podstaw, dłuższe przerwy nie są zalecane. Pamiętaj, że kurs odbywa się w pełni on-line, a Ty potrzebujesz jedynie urządzenie do odtwarzania nagrań oraz dostępu do internetu. Takie udogodnienie umożliwia naukę dzieciom w każdym miejscu, nawet na wakacjach za granicą.

 

Obawiam się, że moje dziecko może nie zdążyć w planowany 1 miesiąc. Czy po tym okresie stracę dostęp do kursu?

Kurs przewidziany jest na okres jednego miesiąca nauki w wakacje. Jeżeli nie wiesz jeszcze, jak przebiega kurs, koniecznie zajrzyj tutaj: (link). Jeżeli zdecydujesz ukończyć kurs po wakacjach, nie ma problemu. Dostęp do kursu masz na cały rok kalendarzowy. Po tym czasie kurs będzie niewidoczny na Twoim koncie.

 

Moje dziecko czegoś nie rozumie i nie wiem jak mu pomóc. Co mam zrobić?

Niezależnie od nagranych kursów wideo, uczeń ma możliwość kontaktu z nauczycielem prowadzącym (autorem kursu). Pod każdą lekcją widnieje prosty formularz kontaktowy – możliwość zadania pytania o konkretną lekcję.

 

Czy jest możliwość współdzielenia konta z innymi osobami?

Nie. Jest to zabronione. Jeden abonament przypada na jedną osobę. Poza tym, nie miałoby to większego sensu, ponieważ do konta konkretnego użytkownika przypisywany jest jego postęp w nauce. W związku z tym z konta może korzystać wyłącznie jedna osoba. Jeżeli chcesz zapisać na kurs więcej niż jedno dziecko, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalną ofertę. Skontaktuj się z nami mailowo (kursy @ korepetycjezinformatyki.pl) w celu poznania jej szczegółów.

top
© 2019 www.korepetycjezinformatyki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności            Regulamin            Korepetycje z informatyki