Setup Menus in Admin Panel

WAKACYJNY KURS PROGRAMOWANIA
DLA DZIECI

 

Wyjątkowy kurs, który poprzez zabawę pozwoli Twojemu dziecku szlifować umiejętności logicznego myślenia czy podejmowania decyzji.
A wrześniowy powrót na lekcje informatyki nigdy nie będzie tak łatwy i przyjemny!

PRZEJDŹ DO KURSU

Tylko kilka minut nauki dziennie!

Wystarczy kilkanaście minut, a Twoje dziecko nauczy się podstaw programowania. Oczywiście wszystko w takiej formie, aby nie zapomniało, że mamy przecież wakacje! Zabawa i dobra atmosfera gwarantowana!

Dzieciaki pracują samodzielnie!

Kurs zaprojektowany jest w taki sposób, aby dziecko samodzielnie nauczyło się wykonywać poszczególne zadania z zakresu podstawowej algorytmiki i tworzenia programów/gier.

Nauka bez...stresu!

Spokojny tok prowadzenia kursów, brak powszechnej “gonitwy, aby zdążyć z materiałem” oraz możliwość zatrzymania czy przewinięcia kursu w każdym momencie to olbrzymie ułatwienia.

Krótkie filmy i angażujące zadania

Wiemy, że większość dzieci w tym wieku bardzo szybko traci koncentrację, zatem postanowiliśmy, że czas trwania lekcji waha się od zaledwie 3 minut, do najwyżej 15 minut.

create_course

NA CZYM POLEGA TA FORMA KURSU?

Zależy nam na tym, aby Twoje dziecko mogło się uczyć bez pośpiechu i niepotrzebnego stresu. Właśnie dlatego postanowiliśmy, że nasz kurs programowania dla dzieci prowadzony będzie w pełni online.

Czas trwania kursu wynosi około 1 miesiąc. Składa się on z licznych krótkich filmów, w których prowadzący szczegółowo omawia każde zagadnienie, nagrywając swój ekran i głos.

Wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz bogate doświadczenie nauczyciela sprawiają, że tematy przedstawiane są w prosty, klarowny sposób, a nauka programowania dla dzieci przebiega bezproblemowo.

JAKI BĘDZIE EFEKT TEGO KURSU?

Kurs zaprojektowany jest w taki sposób, aby Twoje dziecko nauczyło się samodzielnie wykonywać poszczególne zadania z zakresu podstawowej algorytmiki i tworzenia gier i programów. Wszystko po to, by po ukończeniu kursu uczeń miał możliwość wymyślenia własnej gry komputerowej oraz zaimplementowaniu jej przy użyciu zdobytej wiedzy. Zobaczysz, że pisanie gier i programów jest proste!

Kurs programowania dla dzieci online jest prowadzony w spokojny sposób. Brak powszechnej „gonitwy”, aby zdążyć z materiałem oraz możliwość zatrzymania czy przewinięcia kursu w dowolnym momencie stanowią olbrzymie ułatwienia.

Satysfakcja gwarantowana!

notes_discussion

PRZEJDŹ DO KURSU

Ada
⭐⭐⭐⭐⭐

Maurycy jest doskonałym korepetytorem, zawsze pomocnym oraz wyrozumiałym. Lekcje prowadzone w przemiłej atmosferze a co najważniejsze, są wyjątkowo efektywne, co pozwala na szybkie opanowanie materiału czy nadrobienie zaległości. Informatyka nigdy nie była dla mnie łatwiejsza!

Marek
⭐⭐⭐⭐⭐

Wcześniejsze zajęcia u innego korepetytora okazały się stratą czasu i pieniędzy, dopiero tutaj znalazłem fachowca w swojej dziedzinie. Maurycy świetnie potrafi przekazywać swoją wiedzę. Takich nauczycieli naprawdę ze świecą szukać!

top
© 2019 www.korepetycjezinformatyki.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności            Regulamin            Korepetycje z informatyki